Kurumsal

Anadolu Pergola Mühendislik ve Enerji Sistemleri, gölgelendirme sistemleri ve klima satış – servisi alanlarında hizmet sunan bir şirkettir.

VRF Klima, Split Klima büyük – küçük ölçekli ısıtma – soğutma iklimlendirme sistemlerinin kurulumunu, bakımını ve servis hizmetini alanında uzman yetkili personelimiz ile sağlıyoruz.

Anadolu Pergola Mühendislik ve Enerji Sistemleri uzun yıllar boyunca beyaz eşya ve küçük ev aletleri satış hizmetini sağlamıştır. Sizlere son teknoloji cihazları üstün kalite ve hizmet anlayışıyla en uygun imkanlarla sağlamaya devam ediyoruz.

Anadolu Pergola Mühendislik ve Enerji Sistemleri, Tente sistemleri, branda ve çadır uygulamalarımız ticari alanlar (kafe, restaurant vb.), villa konut ve evler, sosyal alanlarda kullanılmakta olup uygulama alanlarınıza özel tasarım ürünler yapılmaktadır.
Vizyonumuz
Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, sunduğu çeşitli hizmet ve ürün gruplarıyla toplam bir hizmet anlayışı sağlayan Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram